Business-technology

مسابقه برنامه نویسی موبایل با بیش از 150 جایزه

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، تمامی برنامه نویسان توانا در زمینه برنامه نویسی موبایلی، می توانند در مسابقه بزرگ برنامه نویسی موبایلی ایرانسل (I.C.M.A (I Can Make Apps شرکت و با خلق برنامه های کاربردی جدید و جذاب، استعداد و مهارت خود را ارزیابی کنند. لازم به ذکر است که آخرین فرصت ارسال برنامه ها به این مسابقه پایان اردیبهشت ماه 1393 است.

از میان آثار ارسالی، نرم افزارهای برتر با محوریت “زندگی دیجیتال” انتخاب شده و با حمایت ایرانسل در چارسوی ایرانسل به کاربران این اپراتور عرضه خواهد شد.

همچنین ایرانسل جوایز نفیسی — در کل به مبلغ 155 میلیون تومان — را برای برندگان این مسابقه برنامه نویسی در نظر گرفته است.

40 میلیون تومان جایزه برترین نرم افزار موبایل، 10 میلیون تومان جایزه رتبه دوم برای سه برگزیده و 5 میلیون تومان جایزه رتبه سوم برای پنج برگزیده در نظر گرفته شده است.

علاوه بر این، سه جایزه 10 میلیون تومانی برای نرم افزارهای برگزیده در حوزه های کسب و کار، سلامت و آموزش نیز در نظر گرفته شده است. ضمن آنکه جوایز 5، 3 و 2 میلیون تومانی هم به نفرات اول تا سوم بهترین خلاقیت و نوآوری، بهترین طراحی تجربه کاربری و بهترین ایده تجاری اهدا خواهد شد.

ایرانسل به ده نامزد برتر بخش های سلامت، آموزش و کسب و کار نیز لوح افتخار اهدا می کند.

موارد زیر به عنوان برخی از معیارهای داوری و امتیازدهی به نرم افزارهای کاربردی در مسابقه برنامه نویسی موبایلی ایرانسل 2014 اعلام شده است:

  • استراتژی محتوای نرم افزار
  • ایده برنامه و خلاقیت موضوع
  • طراحی رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX)
  • عملکرد و اثر بخشی در موضوع (سلامت، تجارت و آموزش)

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می توانند با مراجعه به آدرس http://irancell.ir/icma ، از مراحل ثبت نام، معیارهای داوری و امتیازدهی، ترکیب هیئت داوران، شرایط ثبت اثر و تقویم مسابقه مطلع شوند.

 

وردپرس یار مرکز تخصصی ارائه دهنده قالب های وردپرس

درباره سجاد رجب پور

مدیر سایت وردرپس یار هستم و در خدمت شما : )

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>