6564

انتشار طرح اوليه گلکسي نوت 4

4 روز پیش بود که در صفحات مجازی خبری مبنی بر اینکه صفحه نمایش سامسونگ گلکسی نوت 4 از نوعی صفحه نمایش سه طرفه موسوم به YOUM OLED خواهد بود، منتشر شد. اما امروز سامسونگ طرحی اوليه از این شاهکار خود را منتشر کرد که نشان می‌دهد هرگونه طراحی برای گوشی‌های هوشمند در آینده ممکن است.
در این درخواست ثبت اختراع سامسونگ، یک طرح مفهومی از گوشی‌های هوشمند را می‌­بینیم که دارای صفحه نمایشی منحنی بوده که در لبه‌های آن نیز گزینه‌هایی برای بهترین بهره‌برداری از فضای موجود قرار‌داده شده است. صفحه‌ نمایشی که توسط شرکت سامسونگ اصطلاحا YOUM نامیده می­‌شود.
همانگونه که در عکس بالا مشاهده می­‌کنید، شرکت سامسونگ رابط کاربری این پرچمدار خود را به لبه­‌های منحنی گوشی انتقال داده است و به این طریق از تمامی صفحه نمایش منحنی خود استفاده‌­ای مفید کرده است. در تصویر ارائه شده، آیکن نرم‌افزارها و میانبرهای تنظیمات و دوربین دقیقا دراین قسمت قرار داده شده است.

 

وردپرس یار مرکز تخصصی ارائه دهنده قالب های وردپرس

درباره سجاد رجب پور

مدیر سایت وردرپس یار هستم و در خدمت شما : )

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>