nnn (4)

طراحی کارت ویزیت

به عقیده کارشناشان علوم بازرگانی و مهندسین مجموعه طراحی طرحان ، دومین  رکن اساسی هر تجارت و تخصص ، داشتن یک کارت ویزیت حرفه‌ای و تأثیر گذار است.  یک کارت ویزیت زیبا به غیر از این که حس زیباشناسی مخاطب را تحریک می‌کند باعث می‌شود که تصویر بسیار مناسبی از شما و کسب و کارتان در ذهن وی حک شود و هر گاه جایی برند شما را می‌بیند و یا اسمی از شما و تخصصتان می‌شنود با نگاهی مثبت و تبسمی صمیمانه در مورد شما سخن بگوید و این امر کاملاً مشخص است که مهمترین رکن یک تجارت موفق ، مشتریان آن کسب و کار هستند و زمانی که شما یک تصویر زیبا در ذهن مخاطبتان دارید پس در شغلتان نیز به موفقیتی چشمگیر خواهید رسید. ما در مجموعه طرحان با توجه به نکات زیر طراحی یک کارت ویزیت جذاب و تأثیر گذار را یکی ازعوامل موفقیت یک تجارت می‌دانیم :

۱)      هر شغل یا تخصصی که دارید برای ثبت برند یا اسم‌تان در ذهن مخاطب نیاز به دو رکن اساسی دارید ۱ – لوگوی حرفه ای  ۲-  کارت ویزیت تأثیر گذار.

۲)      طراحی کارت ویزیت مقوله‌ای بسیار مهم و حساس است زیرا کارت ویزیت تابلوی تبلیغاتی شما در دستان مخاطب شماست.

۳)       استفاده از کارت ویزیت‌هایی با طراحی‌های غیر قابل قبول و پیش‌پا افتاده دو عیب اساسی دارد ۱ – شأن کاری شما را پایین آورده و تصویر تخصص شما را در ذهن مخاطب خراب می‌کند ۲ – اگر روزی به فکر طراحی یک کارت ویزیت خوب بیفتید ترمیم کردن آن تصویر ذهنی خراب بسیار زمان‌بر و پر هزینه خواهد بود.

۴)      به جز تجارت های کوچک و بزرگ و کسب و کار های عمومی هر فرد با تخصص و یا مهارتی خاص نیاز به یک کارت ویزیت دارد . زیرا رایج ترین و ساده ترین شیوه مطرح شدن در تجارت است

اگر برای کسب و کار و یا تخصص خود ارزش خاصی قائل هستید طراحان مجموعه طرحان با تجربه و سابقه کاری چندین ساله شان در کنار شما هستند تا شما را در ارتقای سطح کیفی تجارتتان یاری نمایند .

کارت ویزیت شخصی مدیر مجموعه طراحی طراحان ، کارت ویزیتی خاص ، بسیار خلاقانه و تاثیر گذار ، اغلب افرادی که این کارت ویزیت را به عنوان مشتری و یا همکار در دست گرفته اند در نگاه اول شگفت زده شده اند و فقط به تحصین خلاقیت ما پرداخته اند

ما در مجموعه طراحی طرحان همت گمارده‌ایم تا بتوانیم قیمت‌هایی منطقی و متنوع را به مشتریان گرامیمان عرضه کنیم تا همه اقشار جامعه بتوانند از هنر گرافیست‌های برجسته کشور بهره‌مند شوند .

نکته ۱ :  هزینه طراحی‌ها برای طراحی اختصاصی کارت ویزیت می‌باشد و به هیچ عنوان طرح از پیش آماده نمی‌باشد. پلن طراحی‌های از پیش آماده با هزینه بسیار کم و منطقی در قسمت ( سریع ) در دسترس می‌باشد.

نکته ۲ : تعداد پیش طرح‌ها و تجدید نظر در مورد طرح در همه پلن‌ها ثابت است اما زمانی که طراح صرف طراحی می‌کند و نوع کار متفاوت است ، که می‌توانید نمونه کار هارا در پایین صفحه مشاهده نمایید.

نکته ۳ : به ازای هر پیش طرح اضافی مبلغ ۱۰ هزار تومان و برای دریافت فایل PSD در پلان هایی که این امکان را ندارند ۳۰% مبلغ طراحی به فاکتور اضافه می‌شود.

نکته ۴ : هیچ یک از مجتمع‌های طراحی گرافیک درون شهرها و یا سایت‌های طراحی اینترنتی فایل لایه باز پروژه طراحی را  در اختیار مشتری قرار نمی‌دهند که دلیل آن انحصار طلبی و وابسته کردن مشتری به سیستم کاریشان می‌باشد ، اما ما به دلیل بهره‌مندی از تعداد زیادی گرافیست و عدم تفکر وابسته سازی اجباری مشتری این فایل‌های با ارزش را در صورت نیاز مشتری در اختیار وی قرار می‌دهیم . دلیل دریافت وجه بابت این فایل‌ها نیز رعایت حقوق مادی گرافیست‌های مجموعه می‌باشد .

نکته مهم : هزینه طراحی هر پلن در بالای پلن به تومان درج شده است ، اما شما مشتری گرامی در مرحله اول ۵۰ % از این هزینه را پرداخت مینمایید و ۵۰% باقی مانده را پس از اجرا و تکمیل پروژه پرداخت می نمایید . میتوانید مراحل انجام کار را در قسمت فرایند مشاهده نمایید .

 

وردپرس یار مرکز تخصصی ارائه دهنده قالب های وردپرس

درباره سجاد رجب پور

مدیر سایت وردرپس یار هستم و در خدمت شما : )

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>